UP Events

Jsme dlouholetí profesionálové v oblasti event managmentu, teambuildingu a firemních akcí.

Hodně se ptáme

Základem každé akce je připravit program přesně podle potřeb klienta, proto se na začátku vyjednávání hodně ptáme, jakou firemní akci či teambuilding aktivitu klient pro svůj tým preferuje. Po celou dobu přípravy firemní akce klient komunikuje s jedním garantem.

Každá akce je unikát

S ohledem na požadavky a konkrétní potřeby každého zadavatele navrhujeme vhodné lokality pro firemní event, vánoční večírky, školení či outdoor akce. Samozřejmostí je zajištění cateringu a technického vybavení jak pro případné školení zaměstnanců, tak pro prezentační eventy či jiné firemní akce. Eventy připravujeme s maximální péčí a osobitostí a smyslem pro detail. Každá akce je jedinečná, stejně tak jako klienti, pro které pracujeme. Nejlepší odměnou pro nás je klient, který se vrací.

Firmy stojí a padají na lidech, proto investujte do rozvoje vašeho týmu a tmelte tým prostřednictvím firemních akcí, teambuiliding aktivit či adrenalinových zážitků.
Pro každou společnost je základem úspěchu dobře fungující tým lidí a ani nejlepší profesionálové nezaručí prosperitu, pokud mezi nimi nefunguje komunikace.

Jsme členem asociace institucí vzdělávání dospělých

V rámci vzdělávání se zaměřujeme hlavně na týmovou spolupráci, outdoor training, leadership, adaptační kurzy a restarty komunikace v kolektivu. www.aivd.cz

Historie UP Events s.r.o.

Kořeny naší společnosti sahají až do dávného popřevratového roku 1991. Tehdy jsme se pod názvem S.E.N. rozhodli uspokojit stále rostoucí poptávku po cestování a netradičních zážitcích. Vedle cestovní kanceláře jsme v té době působili jako marketingová agentura. Prudký rozvoj obou činností a snaha věnovat se oběma naplno vedla po dvou letech k rozštěpení agentury do dvou samostatných subjektů.

Cestovní kancelář stále častěji nabízela své služby nejen rodinám a jednotlivcům, ale také firemní klientele. Specifické požadavky firem nás vedly k vytvoření sekce S.E.N. Team Spirit, která se zaměřovala pouze na organizaci teambuildingu, firemních akcí – od školení a vzdělávání zaměstnanců až po motivačních školení, přes zábavný tým building, firemní akce, adrenalinové zážitky, až po vánoční a firemní večírky.  Naše činnost se zaměřila nejen na firemní skupiny zaměstnanců, kterým pomáhala najít a rozvinout týmového ducha, týmovou pospolitost a smysl pro týmovou práci. To vše již v roce 1998.

Od roku 2006 se sekce S.E.N. Team Spirit plně osamostatnila a stala se společností zaměřenou výhradně na týmové akce jako firemní eventy, vánoční večírky, firemní párty, narozeninové oslavy a rozvoj zaměstnanců včetně jejich školení.

Zkušenosti z oblasti cestovního ruchu nám umožnily nabízet stále lepší služby a pořádat týmové akce po celém světě. Atraktivní akce, zkušenosti se stmelováním týmů a zajímavé destinace z nás učinily stálého partnera nejen lokálních firem, ale i korporací. Díky tomu společnost prudce rostla a získala renomované místo v segmentu firemních eventů.

S jedním z partnerů, naším bývalým (a vlastně i současným) klientem – koncernem Trigema – jsme se v roce 2014 spojili. Naše zkušenosti a kreativitu teď nabízíme s oporou silného společníka jako společnost UP Events s.r.o.

Chcete o nás vědět ještě více?

Nebo rovnou poptat teambuilding či firemní akci?

Zavolejte nám.