Tech Data Distribution

"S agenturou UP events jsme spolupracovali poprvé a jsme rádi, že jsme našli společnost, kterou v budoucnu opět oslovíme.

Původní zadání nebylo příliš konkrétní. Jednalo se o zimní akci na horách. Konkurence byla veliká, ale UP Events uměli nastavit program tak, aby si v něm každý našel něco zajímavého. Nakonec jsme společně doladili výsledek, který odpovídal našim představám a zároveň přinesl i něco nového.

Veškeré aktivity byly do důsledku promyšleny. Byli jsme spokojeni jak s jejich provedením, tak i se zpětným hodnocením. Celý tým sympatických lidí svým pozitivním přístupem "nakazil" všechny ostatní.

Největší odměnou pro nás ale bylo naplnění našich očekávání. poznali jsme se navzájem v jiném než pracovním prostředí, stmelili jsme kolektiv a zpětná vazba od jednotlivých zaměstnanců je vesměs pozitivní. Nadšení, se kterým jsme z hor odjížděli je stále v kancelářích znát.

Takže nezbývá než poděkovat a těšit se na další společnou akci."

30. 1. 2015 Kateřina Schmidtová, office manager
Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software.